Дизайн-студія одягу " Королівство вовни "
(066)121-3087 (098)414-2956
Ваша корзина пуста.
Валюта:
English  Русский 

Каталог

Блог / Новости

наши партнеры

Уважаемые покупатели!

Приём заказов "В обработку" один раз в день, утром!!! На время карантина отправки заказов будут не каждый день!

Приятных Вам покупок!

Виготовлення сучасного авторського одягу та різноманітних виробів, за оригінальними методиками, використовуючи натуральну шерсть, шовк. Дизайн-студія одягу " Королівство вовни " під керівництвом Наталі Король


Дизайн-студія одягу " Королівство вовни " Запрошує клієнтів , які цінять якість, ексклюзивність ,ЕКО текстиль. Які люблять бути не повторними.Наша студія спеціалізується на вовноваляній одежі без швів. В нас можна придбати або замовити одяг ( демісезонний жін. чол. дитячий -жакети, жилети, сукні,блузи,спідниці, пальта, головні убори, взуття) з натуральних матеріалів. Щодня ми вкладаємо у нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій. Кожен наш клієнт отримує найкраще.

Студія "Королівство вовни" це світ вовноваляного дива. Ми не диктуємо вам правил моди, ми підкреслюємо вашу особистість ексклюзивними речами ручної роботи. Які дають змогу виділятися з натовпу та індивідуальний стиль впевненої і самодостатньої особистості. Пошук рівноваги, балансу, гармонійні поєднання форми, кольору, фактури ,прості форми, та складні акварельні рішення, використовуючи натуральну вовну, волокна. І в кінцевому результаті ми отримуємо дивовижні авторські переливи готової повсті, які надають виробам екстравагантного образу. Вироби творяться з майстерністю та старанням. Особливу увагу надаємо на високу якість повсті, та на зручність технологічної конструкції. Валяний одяг є не лише красивим та модним, ай ще сучасним ЕКО текстилем.
Бажаємо гарного перегляду слайд шоу. Дякуємо за увагу)    < Нет продуктов >

© Мир шерсти.